رنگ انتخابي شما براي ديوارهاي خانه تأثير مثبت يا منفي در شما و مهمانان شما خواهد داشت. براي بهبود سطح زندگي خود، شما بايد ترکيب رنگي مناسب را انتخاب کنيد که به طراحي و دکوراسيون خانه شما بيافزايد. براي تصميم گيري در مورد رنگ مناسب رنگ براي استفاده در خانه، مراحل ساده خاصي بايد دنبال کنيد. به ياد داشته باشيد که براي بدست آوردن ترکيب بي نقص رنگ در خانه خود بايد اين مراحل را طي کنيد.7. آن لبه حلبي را تميز نگه داريد


 بهتر است لبه حلبي رنگ خود را تميز نگه داريد ، تا به راحتي بسته و باز شود. اين واقعاً ساده است: پس از باز کردن قالب ، از چکش و ميخ بزرگ براي سوراخ کردن قسمت فوقاني لبه (جايي که پوشش با لبه ها مطابقت دارد) استفاده کنيد. در حال حاضر رنگ تراوش به جاي جمع شدن در امتداد لبه ، دوباره درون آن چکه مي کند.


8. شروع به نقاشي کنيد


ابتدا با استفاده از يک قلم مو در گوشه گوشه و قاب درب کار را شروع کنيد. نقاشان آماتور غالباً با استفاده از غلتک بقيه ديوارها را رنگ آميزي مي کنند ، اما اين تقريبا تغيير شکل بافت را تضمين مي کند. براي اطمينان از نتايج صاف و يکپارچه ، از قلم مو در لبه ها استفاده کنيد و بلافاصله قبل از خشک شدن رنگ برس با يک غلتک انتهايي (کوتاه تر از غلتک معمولي) آن را دنبال کنيد. اطمينان حاصل کنيد که عرض آن برابر با غلتک اوليه است. بعد از اتمام کار ، غلتک را تا آنجا که مي توانيد به قاب يا ديوار دوم نزديک کنيد ، بدون اينکه آنها را لمس کنيد.


9. بدون رديابي رنگ کنيد


اکنون مهمترين قسمت پروژه نقاشي شما ارائه مي شود. براي جلوگيري از همپوشاني (راه راه هاي ايجاد شده توسط لايه هاي ناهموار رنگ) ، شما بايد ياد بگيريد که چگونه به درستي از غلتک استفاده کنيد. از يک گوشه شروع کنيد و تا انتهاي ديگر ديوار را بچرخانيد ، از پايين به بالا برويد. اگر به نظر مي رسد که ناحيه اي از پوشش بسيار ضخيم است ، دوباره روي آن برويد تا رنگ آن پخش شود. غلتک را در طول پروژه با رنگ پوشانده و مدام در رنگ فرو ببريد. رنگ را با قسمت باز قاب غلتک رو به يک سطح که قبلا رنگ شده است ، رنگ کنيد.


10. نياز به استراحت داريد؟


نقاشي کاري طاقت فرسا است ، بنابراين اگر احساس مي کنيد بايد شب بمانيد ، نگران نباشيد. به جاي تميز کردن تمام برس ها و غلتک ها ، آنها را به صورت محکم در بسته بندي بپيچيد و اطمينان حاصل کنيد که هيچ هوايي از آن عبور نمي کند. برس ها و غلطک هاي پوشيده را داخل يخچال خود قرار دهيد تا رطوبت را حفظ کند. هنگامي که آماده بازگشت به کار هستيد ، تجهيزات خود را بيرون بياوريد و بگذاريد حدود 30 دقيقه قبل از شروع بکار ، بماند. اين قابليت ارتجاعي و نتايج عالي را تضمين مي کند.


 


منبع: سايت نقاشي ساختمان با قيمت مناسب


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


Kim صدای مردم گيوان شيمي - توليد مواد شيميايي معدني مورد نياز صنايع مختلف طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد طعم شیرین عدالت پرسیدن سوالات کار های ویندوزی و گوشی Afarinesh چرخک